Naše vrhy

Moja vďaka patrí majiteľom Gandalfa za všetko, čo pre nás urobili, mojej navigácii a podpore - ty už budeš vedieť... Ľuďom na sociálnych sieťach všetkých krajín, ale aj ľuďom na telefóne, pretože nás podporovali vo všetkých smeroch jak len mohli.. Veľké ĎAKUJEM...


Zobraziť viac...


Zobraziť viac...

Šteniatka z veľmi zaujímavého spojenia, línia na Dak z Rosíkova ,Omar z Krotkovského dvora u oboch rodičov. Obaja rodičia úspešní na výstavách, typickí predstavitelia plemena s výraznými farbami, výbornou povahou, so všetkými zdravotnými certifikátmi. Máme 2 psíkov a 3 sučky v nádherných farbách, krásne hlavy, výborná kvalita srsti. Vhodné na výstavy aj výcvik, chovateľský servis a poradenstvo počas celého života našich odchovov samozrejmosť.


Zobraziť viac...

Šteniatka z veľmi zaujímavého spojenia, línia Cézar od Pavlišina CS (jedna z najstarších a najtypickejších od začiatku vzniku plemena) u oboch rodičov. Obaja rodičia úspešní na výstavách, typickí predstavitelia plemena s výraznými farbami, výbornou povahou, so všetkými zdravotnými certifikátmi. Otec vrhu je jediný chovný pes po ARGUSOVI Zelená voda so skúškami z výkonu. Máme 2 sučky v nádherných farbách, krásne hlavy, výborná kvalita srsti. Vhodné na výstavy aj výcvik, chovateľský servis a poradenstvo počas celého života našich odchovov samozrejmosť.


Zobraziť viac...

HS Corda Elizabeth Luporum sa 3.11.2016 narodilo jediné šteňa z výnimočného spojenia u oboch rodičov
Partial inbreeding due to
Rep z Pohraniční stráže (F3) 1.257 %


Zobraziť viac...

CHS Corda Elizabeth Luporum predstavuje vrh " F "
Veľmi zaujímavé spojenie v exteriéri aj v krvne
Partial inbreeding due to Ben Zlatá žila 0.781 % !!!
Málo zastupená línia Nuk z Pohraniční stráže 
šteniatka vyrovnaných pováh a krásneho exteriéru


Zobraziť viac...